MENU
Index
Historia klubu
Klubowicze
Galeria
Linki
Reportaże
IOTA
DXCC
Literowanie
Kod Q
Morse
Download
Bandplan
Księga gości
E-mail
Gadu Gadu
SP9KDA
SQ9CWO
SP9LJE
SP6-11011
SP6GCU
SP9FSZ
SP6-8522
SQ9CYW
SQ6IUN
Polecamy






Świat Radio



aktualny numer

Faza księżyca



Kontakt



Oleski klub łączności SP9KDA
ul. Wielkie Przedmieście 51
46-300 Olesno

e-mail: sp9kda@interia.pl


Znalazłeś błąd na stronie?
Napisz do webmastera
...:: IOTA ::...

__AFRYKA__


      AF-001 3B6 Agalega Islands
      AF-002 FT*Z Amsterdam & St Paul Islands
      AF-003 ZD8 Ascension Island
      AF-004 EA8 Canary Islands
      AF-005 D4 Leeward Islands
      AF-006 VQ9 Diego Garcia Island
      AF-007 D6 Comoro Islands
      AF-008 FT*W Crozet Islands
      AF-009 FR/E Europa Island
      AF-010 3C Bioco (Fernando Poo) Island
      AF-011 FR/G Glorioso Islands
      AF-012 FR/J Juan De Nova Island
      AF-013 5R Madagascar (Main Island Only)
      AF-014 CT3 Madeira Archipelago
      AF-015 3B7 Saint Brandon Islands
      AF-016 FR Reunion Island
      AF-017 3B9 Rodrigues Island
      AF-018 IH9 Pantelleria Island
      AF-019 IG9 Pelagie Islands
      AF-020 J5 Bijagos Archipelago
      AF-021 ZS8 Prince Edward & Marion Islands
      AF-022 ZD7 St Helena Island
      AF-023 S9 Sao Tome Island
      AF-024 S7 Inner Islands
      AF-025 S7 Aldabra Islands
      AF-026 S7 Cosmoledo Islands
      AF-027 FH Mayotte Island
      AF-028 7O Socotra group
      AF-029 ZD9 Tristan Da Cunha Islands
      AF-030 ZD9 Gough Island
      AF-031 FR/T Tromelin Island
      AF-032 5H Zanzibar Island
      AF-033 S7 Amirante Islands
      AF-034 DELETED
      AF-035 S7 Farquhar Islands
      AF-036 EA9 Chafarinas Islands
      AF-037 9L Northern/Western Province group
      AF-038 E3 Dahlak Archipelago
      AF-039 3C0 Annobon (Pagalu) Island
      AF-040 5Z Coast Province North group
      AF-041 VQ9 Egmont group
      AF-042 EA9 Alboran Island
      AF-043 TR Estuaire Province group
      AF-044 S9 Principe Island
      AF-045 6W Senegal North group
      AF-046 CT3 Desertas Islands
      AF-047 CT3 Selvagens Islands
      AF-048 FT*X Kerguelen Islands
      AF-049 3B8 Mauritius Island
      AF-050 5T Dakhlet Nouadhibou/Inchiri Region group
      AF-051 3X Guinee-Maritime Province South group
      AF-052 T5 Indian Ocean Coast South group
      AF-053 J2 Gulf Of Tadjoura group
      AF-054 5H Mafia Island
      AF-055 DELETED
      AF-056 9L Southern Province group
      AF-057 5R Madagascar's Coastal Islands West
      AF-058 VQ9 Salomon group
      AF-059 J2 Strait of Mandab group
      AF-060 C5 The Gambia group
      AF-061 C9 Cabo Delgado District group
      AF-062 ST Suakin Archipelago
      AF-063 5H Pemba Island
      AF-064 ZS Western Cape Province South West group
      AF-065 CN Safi/Essaouira/Agadir Region group
      AF-066 C9 Gaza/Maputo District group
      AF-067 5Z Coast Province South group
      AF-068 S0 (CN) Western Sahara South group
      AF-069 EA9 Alhucemas Island
      AF-070 V5 Karas Region group
      AF-071 Geyser Bank - to be deleted in 2005
      AF-072 C9 Inhambane District group
      AF-073 3V Sfax Region group
      AF-074 5H Lindi/Mtwara Region group
      AF-075 5H Dar Es Salaam/Pwani Region group
      AF-076 5N Bayelsa/Rivers/Akwa Ibom etc States group
      AF-077 ZS Western Cape Province South group
      AF-078 6W Senegal South group
      AF-079 ZS Eastern Cape Province group
      AF-080 E3 Red Sea Coast North group
      AF-081 E3 Red Sea Coast South group
      AF-082 3C Rio Muni Province group
      AF-083 3V Gabes/Medenine Region group
      AF-084 9G Ghana group
      AF-085 ZS Western Cape Province North West group
      AF-086 D4 Windward Islands
      AF-087 5H Tanga Region group
      AF-088 C9 Nampula District group
      AF-089 TR Ogooue Maritime Province group
      AF-090 5R Madagascar's Coastal Islands East
      AF-091 3V Jendouba/Bizerte/Tunis/Nabeul Region group




__ANTARKTYDA__

      AN-001 Various Graham Land West (Adelaide Island)
      AN-002 3Y Bouvet Island
      AN-003 VK0 Heard Island
      AN-004 3Y Peter 1 Island
      AN-005 VK0 Macquarie Island
      AN-006 Various Graham Land West (Biscoe Islands)
      AN-007 VP8 South Georgia Island
      AN-008 Various South Orkney Islands
      AN-009 VP8 South Sandwich Islands
      AN-010 Various South Shetland Islands
      AN-011 Various Ross Island group
      AN-012 Various Graham Land West (Palmer Archipelago)
      AN-013 Various Trinity Peninsula group
      AN-014 Various Berkner Island
      AN-015 Various Queen Maud Land (Prince Harald etc)
      AN-016 Various Antarctica (Main Island Only)
      AN-017 Various Adelie Land group
      AN-018 Various Palmer Land West (Alexander Island)





__AZJA__

      AS-001 VU Andaman Islands
      AS-002 A9 Bahrain Island
      AS-003 4S Sri Lanka Island (Main Island Only)
      AS-004 5B,ZC Cyprus Island (Main Island Only)
      AS-005 R0B Kara Sea Coast West group
      AS-006 VR2 Hong Kong group
      AS-007 JA1 etc Honshu Island (Main Island Only)
      AS-008 JA1 North Izu Islands
      AS-009 7O Red Sea Coast group
      AS-010 A4 Zufar Region group
      AS-011 VU Laccadive Islands
      AS-012 JA6 Kyushu's Coastal Islands
      AS-013 8Q Maldive Islands
      AS-014 A4 Ash Sharqiyah/Al Wusta Region group
      AS-015 9M2 Pinang State group
      AS-016 7O Gulf Of Aden West group
      AS-017 JA6 Okinawa Islands
      AS-018 R0F Sakhalin Island (Main Island Only)
      AS-019 9V Singapore Island
      AS-020 BV Taiwan Island (Main Island Only)
      AS-021 A6 Trucial Coast group
      AS-022 R0Q Medvezh'i (Bear) Islands
      AS-023 JA6 Amami Islands
      AS-024 JA6 Yaeyama Islands
      AS-025 R0F Kuril'skiye (Kuril) Islands
      AS-026 HL4 Cheju-do Province (Cheju Island) group
      AS-027 R0K Vrangelya (Wrangel) Island
      AS-028 R0Q Anzhu Islands
      AS-029 R0Q Lyakhovskiye Islands
      AS-030 JD Kazan (Volcano) Islands
      AS-031 JD Chichijima/Mukojima/Hahajima Islands
      AS-032 JA6 Osumi Islands
      AS-033 VU Nicobar Islands
      AS-034 DELETED
      AS-035 DELETED
      AS-036 JA6 Iki/Tsushima Islands
      AS-037 JA6 Koshikijima Islands
      AS-038 R0K East Siberian Sea Coast group
      AS-039 R0Z Komandorskiye (Commander) Islands
      AS-040 JA6 Goto Islands
      AS-041 JA4 Oki Islands
      AS-042 R0B Severnaya Zemlya (North Land)
      AS-043 JA1 South Izu Islands
      AS-044 R0C Sea of Okhotsk Coast Centre group
      AS-045 HL5 Kyongsang-bukto Province (Ullung Island)
      AS-046 9M2 Pahang/Johor State East group
      AS-047 JA6 Daito Islands
      AS-048 R0Q De Longa Islands
      AS-049 JA6 Tokara Islands
      AS-050 R0B Sergeya Kirova Islands
      AS-051 various Spratly Islands
      AS-052 7J Okino Torishima - to be deleted in 2005
      AS-053 HS Malay Peninsula West group
      AS-054 R0B Laptev Sea Coast West group
      AS-055 R0B Vize Island
      AS-056 JA6 Danjo Islands
      AS-057 R0B Uyedineniya Island
      AS-058 9M2 Perlis/Kedah State group
      AS-059 R0I Sea of Okhotsk Coast group
      AS-060 HL4 Cholla-namdo Province group
      AS-061 R0K Ratmanova (Big Diomede) Island
      AS-062 R0F Habomai Islands
      AS-063 R0B Laptev Sea Coast East group
      AS-064 R0X Bering Sea Coast group
      AS-065 R0K Chukchi Sea Coast East group
      AS-066 R0L Sea of Japan Coast group
      AS-067 JA6 Uji & Kusagaki Islands
      AS-068 R0B Kara Sea Coast Centre group
      AS-069 R0C Iony Island
      AS-070 R0Q East Siberian Sea Coast East group
      AS-071 R0K Bering Sea Coast North group
      AS-072 9M2 Perak State group
      AS-073 9M2 Kelantan/Terengganu State group
      AS-074 9M2 Selangor/Negeri Sembilan State group
      AS-075 XX Macau group
      AS-076 JA5 Shikoku Island
      AS-077 JA6 Kyushu Island (Main Island Only)
      AS-078 JA8 Hokkaido Island (Main Island Only)
      AS-079 JA6 Miyako Islands
      AS-080 HL3 Ch'ungch'ong-namdo Province group
      AS-081 HL5 Kyongsang-bukto/Kyongsang-namdo Province
      AS-082 R0Q Laptev Sea Coast Centre group
      AS-083 R9K Kara Sea Coast East group
      AS-084 HL4 Cheju-do Province (Ch'uja Islands) group
      AS-085 HL4 Cholla-namdo Province (Soan Islands) group
      AS-086 R0B Izvestiy TS.I.K. Islands
      AS-087 R0B Arkticheskogo Instituta Islands
      AS-088 A7 Qatar group
      AS-089 R9K Kara Sea Coast West group
      AS-090 HL2 Kyonggi-do Province (Tokchok Islands) grp
      AS-091 R0X Shelikhova Bay group
      AS-092 R0K Bering Sea Coast South group
      AS-093 HL4 Cholla-namdo Province (Huksan Islands) grp
      AS-094 BY7 Hainan Province (Hainan Island) group
      AS-095 R0Z Bering Sea Coast group
      AS-096 VU Karnataka State group
      AS-097 9M2 Melaka/Johor State West group
      AS-098 TA Aydin/Mugla Province group
      AS-099 TA Canakkale/Balikesir/Izmir Province group
      AS-100 4X Israel group
      AS-101 HS Malay Peninsula East group
      AS-102 BV Kinmen (Quemoy) Island
      AS-103 BV P'enghu (Pescadores) Islands
      AS-104 R0B Kara Sea Coast East group
      AS-105 HL2 Kyonggi-do Province group
      AS-106 VU Minicoy Island
      AS-107 HS Gulf of Thailand North group
      AS-108 OD Lebanon group
      AS-109 R9K Obskaya Gulf group
      AS-110 BQ9 Tungsha (Pratas) Island
      AS-111 HZ The Gulf group
      AS-112 A4 Al Batinah/Masqat Region group
      AS-113 BV Matsu Islands
      AS-114 R0C Sea of Okhotsk Coast South group
      AS-115 TA Antalya Province group
      AS-116 BS7 Huang Yan Island (Scarborough Reef)
      AS-117 JA1 etc Honshu's Coastal Islands
      AS-118 9K Kuwait group
      AS-119 A4 Musandam Region group
      AS-120 5B Cyprus's Coastal Islands
      AS-121 R0B Nordenshel'da Archipelago
      AS-122 HL2 Kyonggi-do Province West group
      AS-123 TA Icel/Adana/Hatay Province group
      AS-124 A61 Gulf of Oman group
      AS-125 HS Gulf of Thailand North East group
      AS-126 HS Malay Peninsula South West group
      AS-127 S2 Chittagong Region group
      AS-128 3W Gulf of Thailand group
      AS-129 BY7 Guangdong Province East group
      AS-130 3W South China Sea Coast South group
      AS-131 BY7 Guangdong Province West group
      AS-132 3W Gulf of Tongking North group
      AS-133 XU Cambodia group
      AS-134 BY3 Hebei/Tianjin Province group
      AS-135 BY4 Jiangsu Province group
      AS-136 BY4 Shanghai Province group
      AS-137 BY5 Zhejiang Province North group
      AS-138 BY5 Fujian Province group
      AS-139 BY7 Guangxi Autonomous Region group
      AS-140 S2 Khulna/Barisal Region group
      AS-141 BY5 Zhejiang Province South group
      AS-142 R0Z Sea of Okhotsk Coast group
      AS-143 BY7 Hainan Province (Xisha Islands) group
      AS-144 XZ Tenasserim Region South group
      AS-145 HS Malay Peninsula South East group
      AS-146 BY4 Shandong Province North East group
      AS-147 JA8 Hokkaido's Coastal Islands group
      AS-148 HL4 Chollabukto Province group
      AS-149 UA0 Sakhalin's Coastal Islands
      AS-150 BY4 Shandong Province South group
      AS-151 BY2 Liaoning Province West group
      AS-152 UA0 Laptev Sea Coast West group
      AS-153 VU West Bengal State group
      AS-154 TA Black Sea Coast East group (Turkey)
      AS-155 BV9 Taiwans Coastal Islands
      AS-156 R0B Ushakova Island (Russian Federation)
      AS-157 3W South China Sea Coast Centre group (Vietnam)
      AS-158 BY2 Liaoning Province East group (China)
      AS-159 TA Black Sea Coast West group (Turkey)
      AS-160 BY4 Shandong Province North West group (China)
      AS-161 VU Kerala State group (India)
      AS-162 3W South China Sea Coast North group (Vietnam)
      AS-163/pr RA0 Laptev Sea Coast East Group





__EUROPA__

      EU-001 SV5 Dodecanese (Dodekanisos)
      EU-002 OH0 Aland Islands
      EU-003 CU1,2 Eastern group
      EU-004 EA6 Balearic Islands
      EU-005 G,GM,GW Great Britain (Main Island Only)
      EU-006 EI Aran Islands
      EU-007 EI Blasket Islands
      EU-008 GM,MM Inner Hebrides
      EU-009 GM,MM Orkney
      EU-010 GM,MM Outer Hebrides
      EU-011 G,M Isles of Scilly
      EU-012 GM,MM Shetland & Fair Isle
      EU-013 GJ,MJ Jersey
      EU-014 TK Corsica (Corse) Island (Main Island Only)
      EU-015 SV9 Crete (Kriti) Island (Main Island Only)
      EU-016 9A Dalmatia South group
      EU-017 I*9 Eolie (Lipari) Islands
      EU-018 OY Faroe Islands
      EU-019 R1F Franz Josef Land
      EU-020 SM1 Gotland County (Gotland Island) group
      EU-021 TF Iceland (Main Island Only)
      EU-022 JX Jan Mayen Island
      EU-023 9H Malta group
      EU-024 I*0 Sardinia (Sardegna) (Main Island Only)
      EU-025 I*9 Sicily (Sicilia) (Main Island Only)
      EU-026 JW Spitsbergen Island (Main Island Only)
      EU-027 JW Bear Island (Bjornoya)
      EU-028 I*5 Toscana (Tuscany) Region group
      EU-029 OZ Sjaelland Archipelago
      EU-030 OZ Bornholm Island
      EU-031 I*8 Campania Region group
      EU-032 F Poitou-Charentes Region group
      EU-033 LA Vesteralen Islands
      EU-034 ES0,3 Hiiumaa/Saaremaa/Laanemaa County group
      EU-035 R1O Novaya Zemlya
      EU-036 LA Sor-Trondelag/More Og Romsdal County North
      EU-037 SM7 Kalmar County group
      EU-038 PA Noord Holland/Friesland/Groningen Prov
      EU-039 F Chausey Islands
      EU-040 CT Estremadura Province group
      EU-041 I*0 Maddalena Archipelago
      EU-042 DL Schleswig-Holstein State North West group
      EU-043 SM6 Goteborg Och Bohus/Halland County group
      EU-044 LA Finnmark County West group
      EU-045 I*0 Lazio Region group
      EU-046 LA Troms County group
      EU-047 DL Niedersachsen State group
      EU-048 F Bretagne (Morbihan) Region group
      EU-049 SV North Aegean Islands
      EU-050 I*7 Puglia (Foggia) Region group
      EU-051 I*9 Ustica Island
      EU-052 SV Ipeiros/Dytiki Ellas Region group
      EU-053 OJ0,SM Market Reef
      EU-054 I*9 Egadi Islands
      EU-055 LA Sogn og Fjordane etc County group
      EU-056 LA More Og Romsdal County Centre group
      EU-057 DL Mecklenburg-Vorpommern State group
      EU-058 F Provence-Cote D'Azur (Alpes-Marit) Region
      EU-059 GM,MM St Kilda
      EU-060 SV Sterea Ellas Region group
      EU-061 LA Vest Agder To Ostfold County group
      EU-062 LA Nordland/Nord-Trondelag County group
      EU-063 JW Spitsbergen's Coastal Islands
      EU-064 F Pays De La Loire Region group
      EU-065 F Bretagne (Finistere North West) Region grp
      EU-066 R1O Solovetskiye Islands
      EU-067 SV Kyklades (Cyclades)
      EU-068 F Bretagne (Finistere South West) Region grp
      EU-069 EA5 Columbretes Islands
      EU-070 F Provence-Cote D'Azur (Var) Region group
      EU-071 TF7 Vestmannaeyjar (Westman Islands)
      EU-072 SV Thessalia Region group
      EU-073 I*7 Puglia (Taranto) Region group
      EU-074 F Bretagne (Cotes-D'Armor Centre) Region group
      EU-075 SV Peloponnisos (Argolis)/Attiki Region group
      EU-076 LA Lofoten Islands
      EU-077 EA1 La Coruna/Lugo Province group
      EU-078 EA3 Gerona Province group
      EU-079 LA More Og Romsdal County South group
      EU-080 EA1 Pontevedra Province group
      EU-081 F Basse-Normandie (Manche East) Region group
      EU-082 R1Z Barents Sea Coast West group
      EU-083 I*1 Liguria Region group
      EU-084 SM5,0 Uppsala/Stockholm County group
      EU-085 R1P Kolguev Island
      EU-086 R1P Pechorskoye Sea Coast East group
      EU-087 SM3 Vasternorrland County group
      EU-088 OZ Kattegat group
      EU-089 CU8,9 Western group
      EU-090 9A Palagruza Island
      EU-091 I*7 Puglia (Lecce/Brindisi/Bari) Region group
      EU-092 GM,MM Summer Isles
      EU-093 EA5 Alicante/Murcia Province group
      EU-094 F Bretagne (Glenan archi.) Region group
      EU-095 F Provence-Cote D'Azur (Bouches-Du-Rhone)
      EU-096 OH1 Lansi-Suomi (Turku) Province group
      EU-097 OH2 Etela-Suomi (Uusimaa) Province group
      EU-098 DL Mecklenburg-Vorpommern State West Group
      EU-099 GJ,MJ Les Minquiers Islands
      EU-100 TK Cerbicales Islands
      EU-101 OH6 Lansi-Suomi (Vaasa) Province group
      EU-102 R1P Pechorskoye Sea Coast Centre group
      EU-103 EI Saltee Islands
      EU-104 TK Sanguinaires Islands
      EU-105 F Bretagne (Finistere North) Region group
      EU-106 GW,MW St Tudwal's Islands
      EU-107 F Bretagne (Cotes-D'Armor West) Region grp
      EU-108 GM,MM Treshnish Isles
      EU-109 G,M Farne Islands
      EU-110 9A Istra group
      EU-111 GM,MM Monach Islands
      EU-112 GM,MM Shiant Islands
      EU-113 SV Peloponnisos (Lakonia)/Kythira Region grp
      EU-114 GU,MU Guernsey group
      EU-115 EI,GI,MI Ireland
      EU-116 GD,MD Isle of Man
      EU-117 R1M,OH Malyy Vysotskiy Island
      EU-118 GM,MM Flannan Isles
      EU-119 R1O White Sea Coast East group
      EU-120 G,M English Coastal Islands
      EU-121 EI Irish Coastal Islands
      EU-122 GI,MI Northern Irish Coastal Islands
      EU-123 GM,MM Scottish Coastal Islands
      EU-124 GW,MW Welsh Coastal Islands
      EU-125 OZ Jylland West group
      EU-126 OH9 Lappi Province group
      EU-127 DL Schleswig-Holstein State South West group
      EU-128 DL Schleswig-Holstein State East group
      EU-129 DL,SP1 Usedom (Uznam) Island
      EU-130 I*3 Friuli-Venezia Giulia Region group
      EU-131 I*3 Veneto Region group
      EU-132 SP1 Szczecin/Koszalin Province group
      EU-133 R1A-C Gulf of Finland group
      EU-134 EA2 Bilbao/San Sebastian (Basque) Province grp
      EU-135 SM2 Vasterbotten County group
      EU-136 9A Kvarner group
      EU-137 SM7 Skane County group
      EU-138 SM7 Blekinge County group
      EU-139 SM2 Norrbotten County group
      EU-140 OH5 Etela-Suomi (Kymi) Province group
      EU-141 LA Finnmark County East group
      EU-142 EA1 Oviedo/Santander Province group
      EU-143 EA7 Cadiz/Huelva Province group
      EU-144 I*8 Calabria/Basilicata Region group
      EU-145 CT Algarve Province group
      EU-146 PA Zuid Holland/Zeeland Province group
      EU-147 R1N White Sea Coast group
      EU-148 F Languedoc-Roussillon Region group
      EU-149 ES1,2,4 Tallinn & Harjumaa/Virumaa County group
      EU-150 CT Minho/Douro Lit/Beira Litoral Province grp
      EU-151 EA5 Castellon/Valencia Province group
      EU-152 EA7 Almeria/Granada/Malaga Province group
      EU-153 R1O White Sea Coast West group
      EU-154 EA3 Barcelona/Tarragona Province group
      EU-155 I*4 Emilia Romagna Region group
      EU-156 F Basse-Normandie (Manche West) Region grp
      EU-157 F Bretagne (Cotes-D'Armor East etc) Region
      EU-158 SV Peloponnisos (Messinia) Region group
      EU-159 F Aquitaine Region group
      EU-160 R1P Barents Sea Coast group
      EU-161 R1Z Barents Sea Coast East group
      EU-162 R1Z White Sea Coast group
      EU-163 YU Montenegro group
      EU-164 TK Corsica's Coastal Islands
      EU-165 I*0 Sardinia's Coastal Islands
      EU-166 I*9 Sicily's Coastal Islands
      EU-167 CT Baixo Alentejo Province group
      EU-168 TF Iceland's Coastal Islands
      EU-169 ZA Albania group
      EU-170 9A Dalmatia North Group
      EU-171 OZ Jylland North Group
      EU-172 OZ Jylland East and Fyn Group
      EU-173 OH1 Lansi-Suomi (Pori) Province Group
      EU-174 SV Makedonia/Thraki Region Group
      EU-175 CU3-7 Azores Central Group
      EU-176 SM3 Gavleborg County Group
      EU-177 SM5 Sodermanland/Ostergotland County Group
      EU-178 ES0,8 Parnumaa County / Saaremaa County South Group
      EU-179 UR Mykolayivs'ka/Khersons'ka Oblast

      EU-180 UR Respublika Krym (Black Sea Coast Group) Ukraine
      EU-181 LZ Bulgaria group
      EU-182 UR Odes'ka Oblast (Black Sea Coast Group)
      EU-183 YO Romania Group
      EU-184 OH Oulu Province Group
      EU-185 R6A-D Krasnodarskiy Kray (Black Sea Coast Group) Russia
      EU-186 TA European Turkey Group
      EU-187 SV9 Crete's Coastal Islands
      EU-188 R1P Pechorskoye Sea Coast West group (Russian Federation)





__OCEANIA__

      OC-001 VK Australia (Main Island Only)
      OC-002 VK9 Christmas Island
      OC-003 VK9 Cocos (Keeling) Islands
      OC-004 VK9 Lord Howe Island
      OC-005 VK9 Norfolk Island
      OC-006 VK7 Tasmania (Main Island Only)
      OC-007 VK9 Willis Islands
      OC-008 P2 Bismarck Archipelago
      OC-009 T8 Palau Islands
      OC-010 V63 Pohnpei Islands
      OC-011 V63 Chuuk Islands
      OC-012 V63 Yap Islands
      OC-013 ZK1 Rarotonga Island
      OC-014 ZK1 Manihiki Atoll
      OC-015 T2 Tuvalu Islands
      OC-016 3D2 Viti Levu & Vanua Levu Group
      OC-017 T30 Gilbert Islands
      OC-018 T30 Banaba (Ocean) Island
      OC-019 KH6,7 Hawaiian Islands
      OC-020 KH7K Kure Atoll
      OC-021 YB0-3 Java (Jawa) Island (Main Island Only)
      OC-022 YB9 Bali Island
      OC-023 KH3 Johnston Atoll
      OC-024 T32 Kiritimati (Christmas) Island
      OC-025 P2 Admiralty Islands
      OC-026 KH2 Guam Island
      OC-027 FO Marquesas Islands
      OC-028 V73 Ralik Chain
      OC-029 V73 Ratak Chain
      OC-030 KH4 Midway Islands
      OC-031 C2 Nauru
      OC-032 FK New Caledonia Island
      OC-033 FK Loyalty Islands
      OC-034 P2,YB9 New Guinea (Main Island Only)
      OC-035 YJ New Hebrides
      OC-036 ZL1,2 North Island (Main Island Only)
      OC-037 ZL9 Campbell Island
      OC-038 ZL7 Chatham Islands
      OC-039 ZL8 Kermadec Islands
      OC-040 ZK2 Niue Island
      OC-041 P2 Ninigo Group
      OC-042 DU1-4 Luzon Island (Main Island Only)
      OC-043 T31 Phoenix Islands
      OC-044 VP6 Pitcairn Island
      OC-045 KH8 Tutuila Island
      OC-046 FO Windward Islands
      OC-047 H4 Solomon Islands
      OC-048 ZK3 Tokelau Islands
      OC-049 A3 Tongatapu Group
      OC-050 FO Rurutu & Rimatara Islands
      OC-051 FO Rapa & Marotiri Islands
      OC-052 FO Duke of Gloucester Islands
      OC-053 KH9 Wake Island
      OC-054 FW Wallis Islands
      OC-055 KH6,7 French Frigate Shoals
      OC-056 VP6 Henderson Island
      OC-057 FO Maupihaa group
      OC-058 FK D'Entrecasteaux Reefs
      OC-059 V63 Kosrae (Kusaie) Island
      OC-060 3D2 Rotuma Island
      OC-061 various Minerva Reefs
      OC-062 FO Pukapuka Atoll
      OC-063 FO Gambier Islands
      OC-064 A3 Vava'u Group
      OC-065 H4 Reef (Swallow) Islands
      OC-066 FO Tuamotu Archipelago
      OC-067 FO Leeward Islands
      OC-068 ZL Snares Islands
      OC-069 P2 Lihir Group
      OC-070 YB8 Seram group
      OC-071 VK6 WA State (N Coast) West group
      OC-072 VK9 Mellish Reef
      OC-073 JD Minami Torishima (Marcus Island)
      OC-074 ZL9 Auckland Islands
      OC-075 YB5 Riau Islands
      OC-076 YB8 Sula Islands
      OC-077 KH8 Manua Islands
      OC-078 V63 Ulithi Atoll
      OC-079 FK Belep Islands
      OC-080 ZK1 Suwarrow Atoll (Suvorov)
      OC-081 KH5 Jarvis Island
      OC-082 ZK1 Penrhyn Atoll (Tongareva)
      OC-083 ZK1 Aitutaki group
      OC-084 T32 Tabuaeran & Teraina Islands
      OC-085 KH5 Palmyra Atoll
      OC-086 KH0 Northern Mariana Islands
      OC-087 V73 Enewetak (Eniwetok) Atoll
      OC-088 9M,V8,YB7 Borneo (Main Island Only)
      OC-089 KH1 Baker & Howland Islands
      OC-090 DU1 Calamian Group
      OC-091 DU1 Polillo Islands
      OC-092 DU2 Babuyan Islands
      OC-093 DU2 Batan Islands
      OC-094 FO Disappointment Islands
      OC-095 3D2 Lau Group
      OC-096 KH5K Kingman Reef
      OC-097 5W Samoa Islands
      OC-098 ZK1 Pukapuka Atoll (Danger Islands)
      OC-099 P2 Tabar Islands
      OC-100 H4 Nendo Island
      OC-101 P2 Feni Islands
      OC-102 P2 Tanga Islands
      OC-103 P2 St Matthias Group
      OC-104 YJ Banks Islands
      OC-105 DU8 Cagayan De Sulu group
      OC-106 YB5 Natuna Besar Islands
      OC-107 YB5 Lingga Islands
      OC-108 YB5 Anambas Islands
      OC-109 YB5 Natuna Selatan Islands
      OC-110 YJ Torres Islands
      OC-111 YJ Shepherd Islands
      OC-112 3D2 Conway Reef (Ceva-I-Ra)
      OC-113 FO Actaeon Group
      OC-114 FO Raivavae Island
      OC-115 P2 Trobriand Islands
      OC-116 P2 D'Entrecasteaux Islands
      OC-117 P2 Louisiade Archipelago
      OC-118 FW Hoorn Islands
      OC-119 DU8 Jolo Group
      OC-120 DU1 Cuyo Islands
      OC-121 3D2 Mamanuca (Mamanutha) Group
      OC-122 YB5 Tambelan Islands
      OC-123 A3 Niuafo'ou Island
      OC-124 ZK1 Palmerston Atoll
      OC-125 DU6 Semirara Islands
      OC-126 DU1 Lubang Islands
      OC-127 H4 Rennell Island
      OC-128 DU1 Palawan Island
      OC-129 DU5-7 Visayan Islands
      OC-130 DU8,9 Mindanao Island (Main Island Only)
      OC-131 FO King George Islands
      OC-132 V63 East Yap group
      OC-133 9M6 Sabah's Coastal Islands
      OC-134 ZL3,4 South Island (Main Island Only)
      OC-135 P2 Solomon Islands
      OC-136 VK3 VIC State Centre group
      OC-137 VK4 QLD State (S Coast) South group
      OC-138 VK4 QLD State (Torres Strait) group
      OC-139 VK5 SA State East Centre group
      OC-140 VK6 WA State (NW Coast) West group
      OC-141 VK8 NT (Gulf of Carpentaria) North group
      OC-142 VK4 QLD State (S Coast) Centre group
      OC-143 YB4-6 Sumatra Island (Main Island Only)
      OC-144 YB4 Bangka & Belitung Islands
      OC-145 YB8 Halmahera group
      OC-146 YB8 Celebes Island (Main Island Only)
      OC-147 YB9 Irian Jaya's Coastal Islands North
      OC-148 YB9,4W Timor Island (Main Island Only)
      OC-149 H4 New Georgia Islands
      OC-150 YB9 Tenggara Barat Islands
      OC-151 YB9 Tenggara Timur Islands
      OC-152 FO Tubuai Island
      OC-153 P2 PNG's Coastal Islands South
      OC-154 VK6 WA State (N Coast) East group
      OC-155 V63 West Chuuk group
      OC-156 3D2 Yasawa Group
      OC-157 YB8 Banda Islands
      OC-158 H4 Florida Islands
      OC-159 ZK1 Mangaia Island
      OC-160 VK4 QLD State (S Coast) North group
      OC-161 YB6 Nias & Batu Islands
      OC-162 H4 Shortland Islands
      OC-163 H4 Vanikolo & Utupua Islands
      OC-164 VK6 WA State (SW Coast) South group
      OC-165 9M8 Sarawak's Coastal Islands
      OC-166 YB7 Kalimantan's Coastal Islands East
      OC-167 V63 Kapingamarangi Atoll
      OC-168 H4 Russell Islands
      OC-169 A3 Ha'apai Group
      OC-170 VK6 WA State (S Coast) East Centre group
      OC-171 VK4 QLD State (N Coast) South group
      OC-172 VK4 QLD State (N Coast) Centre group
      OC-173 VK8 NT (Arafura Sea Coast) West group
      OC-174 DU8 Tawi Tawi Group
      OC-175 DU9 Sarangani Islands
      OC-176 FK Chesterfield Islands
      OC-177 YB0 Seribu Islands
      OC-178 H4 Tikopia & Anuta Islands
      OC-179 H4 Duff Islands
      OC-180 V63 Ngulu Atoll
      OC-181 P2 Witu Islands
      OC-182 VP6 Ducie Island
      OC-183 VK6 WA State (SW Coast) Centre group
      OC-184 V85 Brunei's Coastal Islands
      OC-185 VK8 NT (Arafura Sea Coast) East group
      OC-186 YB2 Karimunjawa Islands
      OC-187 VK4 QLD State (N Coast) North group
      OC-188 DU8 Pangutaran Group
      OC-189 3D2 Ringgold Isles
      OC-190 KH8 Rose Atoll
      OC-191 A3 Niuatoputapu Island
      OC-192 H4 Ontong Java Atoll
      OC-193 VK6 WA State (S Coast) West Centre group
      OC-194 VK2 NSW State North group
      OC-195 VK7 Furneaux Group
      OC-196 VK3 VIC State East group
      OC-197 YB3 Bawean Island
      OC-198 VK8 NT (Gulf of Carpentaria) South group
      OC-199 VK6 WA State (NW Coast) Centre group
      OC-200 KH8 Swains Island
      OC-201 ZL1,2 North Island's Coastal Islands
      OC-202 DU4 Calagua Islands
      OC-203 ZL3,4 South Island's Coastal Islands
      OC-204 YB4 Enggano Island
      OC-205 P2 Woodlark group
      OC-206 VK6 WA State (SW Coast) North group
      OC-207 DU1 Cagayan Islands
      OC-208 YB8 Banggai Islands
      OC-209 YB8 Talaud Islands
      OC-210 YB8 Sangihe Islands
      OC-211 VK6 Houtman Abrolhos
      OC-212 VK2 NSW State Centre group
      OC-213 YB8 Togian Islands
      OC-214 VK6 WA State (NW Coast) East group
      OC-215 YB5 Mentawai Islands
      OC-216 VK9 Ashmore & Cartier Islands
      OC-217 YB3 Kangean Islands
      OC-218 FK Matthew & Hunter Islands
      OC-219 YB8 Tukangbesi Islands
      OC-220 VK5 SA State West group
      OC-221 YB8 Kai Islands
      OC-222 YB8 Obi Islands
      OC-223 VK2 NSW State South group
      OC-224 YB8 Tanimbar Islands
      OC-225 DU8 Turtle Islands
      OC-226 V63 Mwokil & Pingelap Atolls
      OC-227 VK4 QLD State (Gulf of Carpentaria) South grp
      OC-228 VK5 SA State East group
      OC-229 VK8 NT (Arafura Sea Coast) Centre group
      OC-230 VK Rowley Shoals
      OC-231 P2 Green Islands
      OC-232 4W East Timor's Coastal Islands
      OC-233 VK7 Tasmania's Coastal Islands
      OC-234 VK6 Browse Island - Western Australia Outliers
      OC-235 DU9 Mindanao's Coastal Islands
      OC-236 YB8 Celebes's Coastal Islands
      OC-237 YB0-3 Java's Coastal Islands
      OC-238 FO Pukarua & Reao Atolls
      OC-239 YB9 Irian Jaya's Costal Islands West
      OC-240 P29 P.N.G's Coastal Islands East
      OC-241 YB9 Timor Barat's Coastal Islands
      OC-242 YB8 Bonerate and Take' Bonerate Islands
      OC-243 VK6 Western Australia State South Coast West
      OC-244 DU 1-4 Luzon's Coastal Islands (Philippines)
      OC-245 YB5-6 Sumatras Coastal Islands North
      OC-246 YB8 Leti and Sermata Islands
      OC-247 YB8 Sabalana and Tengah Islands
      OC-248/prov T8 South Palau group (Palau)





__PÓŁNOCNA AMERYKA__

      NA-001 C6 Great Bahama Bank group
      NA-002 VP5 Caicos Islands
      NA-003 VP5 Turks Islands
      NA-004 KL North Slope County Centre group
      NA-005 VP9 Bermuda Islands
      NA-006 VE8,VY0 Nunavut (Victoria Island) group
      NA-007 VY0 Nunavut (Southampton Island) group
      NA-008 VY0 Nunavut (Ellesmere Island) group
      NA-009 VE8,VY0 Nunavut (Parry Islands) group
      NA-010 VE1 NS Province (Cape Breton Island) group
      NA-011 FO Clipperton Island
      NA-012 TI9 Coco's Island
      NA-013 YN Caribbean Sea Coast Centre group
      NA-014 VE9 NB Province South group
      NA-015 CO,KG4 Cuba (Main Island Only)
      NA-016 ZF Cayman Islands
      NA-017 XE2 Baja California State South West group
      NA-018 OX Greenland (Main Island Only)
      NA-019 KL Kodiak group
      NA-020 YV0 Aves Island
      NA-021 8P Barbados
      NA-022 VP2E Anguilla
      NA-023 VP2V British Virgin Islands
      NA-024 J3 Grenada
      NA-025 J8 The Grenadines
      NA-026 W2 NY State group
      NA-027 VO1 Newfoundland Island (Main Island Only)
      NA-028 KL Pribilof Islands
      NA-029 VY2 Prince Edward Island
      NA-030 XE4 Revilla Gigedo Islands
      NA-031 W1 RI State group
      NA-032 FP St Pierre & Miquelon
      NA-033 HK0 San Andres Island
      NA-034 W4 FL State Centre West group
      NA-035 HR Santanilla (Swan) Islands
      NA-036 VE7 BC Province (Vancouver Island) group
      NA-037 KL Near Islands (Semichi Islands) group
      NA-038 VE2 QC Province (La Madeleine Islands) group
      NA-039 KL Andreanof Islands
      NA-040 KL St Lawrence Island
      NA-041 KL Alexander Archipelago
      NA-042 KL Valdez Cordova County West group
      NA-043 VY0 Nunavut (Sverdrup Islands) group
      NA-044 VO2 NFLD Province (Labrador) South group
      NA-045 XE3 Quintana Roo State North group
      NA-046 W1 MA State South group
      NA-047 VY0 Nunavut (Baffin Island) grp (Main Island)
      NA-048 C6 Bimini Islands
      NA-049 HK0 Providencia Island
      NA-050 KL North Slope County East group
      NA-051 VE7 BC Province (Queen Charlotte Islands) grp
      NA-052 W4 FL State South West (Collier/Monroe) grp
      NA-053 KL Trinity Islands
      NA-054 C6 Berry Islands
      NA-055 W1 ME State East group
      NA-056 CO4 La Juventud Island group
      NA-057 HR Bahia Islands
      NA-058 W4 GA State group
      NA-059 KL Fox Islands
      NA-060 HR Valle/Choluteca Department group
      NA-061 VE7 BC Province North group
      NA-062 W4 FL State (Florida Keys) group
      NA-063 CY0 Sable Island
      NA-064 KL Near Islands (Agattu & Attu) group
      NA-065 W7 WA State North group
      NA-066 W6 CA State South (Orange/San Diego) group
      NA-067 W4 NC State East group
      NA-068 VE9 NB Province North group
      NA-069 W4 FL State South West (Charlotte/Lee) group
      NA-070 KL Rat Islands
      NA-071 HP Chiriqui/Veraguas South Province group
      NA-072 HP Panama/Darien Province group
      NA-073 V3 Corozal/Belize District group
      NA-074 KL Nunivak Island
      NA-075 VE BC Province (Gulf Islands) group
      NA-076 W4 FL State North West (Jefferson etc) group
      NA-077 VE2 QC Province (Anticosti Island) group
      NA-078 XE2 Baja California Sur State South West group
      NA-079 W4 FL State (Dry Tortugas Islands) group
      NA-080 C6 Little Bahama Bank group
      NA-081 VE1 NS Province East group
      NA-082 W5 MS State group
      NA-083 W4 VA State group
      NA-084 VE2 QC Province (St Lawrence Gulf) East group
      NA-085 W4 FL State North West (Bay to Wakulla) group
      NA-086 CO7 Ciego De Avila/Camaguey Province North grp
      NA-087 KL Shumagin Islands
      NA-088 HP Bocas Del Toro Province group
      NA-089 W5 LA State East group
      NA-090 XE3 Quintana Roo State Centre group
      NA-091 VE7 BC Province South group
      NA-092 W5 TX State West group
      NA-093 CO1-3 Pinar Del Rio/La Habana Province group
      NA-094 CY9 St Paul Island
      NA-095 KP5 Desecheo Island
      NA-096 HH,HI Hispaniola (Main Island Only)
      NA-097 6Y Jamaica
      NA-098 KP1 Navassa Island
      NA-099 KP3,4 Puerto Rico
      NA-100 V2 Antigua & Barbuda
      NA-101 J7 Dominica
      NA-102 FG Guadeloupe
      NA-103 VP2M Montserrat
      NA-104 V4 St Kitts & Nevis
      NA-105 FS,PJ7,8 St Martin (Sint Maarten)
      NA-106 KP2 Virgin Islands
      NA-107 FM Martinique
      NA-108 J6 St Lucia
      NA-109 J8 St Vincent
      NA-110 W4 SC State group
      NA-111 W2 NJ State group
      NA-112 W4 NC State West group
      NA-113 C6 South Bahamas group
      NA-114 FG Les Saintes Islands
      NA-115 XE4 Clarion Island
      NA-116 TI8 Puntarenas Province West group
      NA-117 TI8 Puntarenas Province East group
      NA-118 VE7 BC Province (Dundas Islands) group
      NA-119 W5 LA State Centre group
      NA-120 W5 LA State West group
      NA-121 KL Dillingham/Bristol Bay County group
      NA-122 HI Dominican Republic's Coastal Islands
      NA-123 V3 Turneffe Islands
      NA-124 XE2 Baja California Sur State South East group
      NA-125 VE2 QC Province (St Lawrence Gulf) West group
      NA-126 VE1 NS Province South group
      NA-127 VE1 NS Province West group
      NA-128 VE2 QC Province (St Lawrence Waterway) group
      NA-129 VY0 Nunavut (Banks Island) group
      NA-130 VY0 Nunavut (Baffin's Coastal Islands) East gr
      NA-131 VY0 Nunavut (Kitikmeot Region) East Centre grp
      NA-132 HK0 Bajo Nuevo & Serranilla Bank Cays
      NA-133 HK0 Serrana Bank & Roncador Cays
      NA-134 OX Greenland's Coastal Islands North West
      NA-135 XE3 Campeche State group
      NA-136 W1 CT State group
      NA-137 W1 ME State West group
      NA-138 W4 FL State North East group
      NA-139 W3 MD State East group
      NA-140 W3 MD State West group
      NA-141 W4 FL State South East group
      NA-142 W4 FL State North West (Escambia etc) group
      NA-143 W5 TX State East group
      NA-144 W6 CA State South (Santa Barbara to LA) group
      NA-145 PJ5,6,8 Saba & Sint Eustatius
      NA-146 FJ St-Barthelemy Island
      NA-147 J3 The Grenadines
      NA-148 W1 MA State North group
      NA-149 HH Haiti's Coastal Islands
      NA-150 KL Little Diomede Island
      NA-151 OX Greenland's Coastal Islands South East
      NA-152 KL Nome County North group
      NA-153 XE3 Yucatan State group
      NA-154 VE1 NS Province North group
      NA-155 TI6 Limon Province group
      NA-156 VY0 Nunavut (Hudson Bay - QC Coast) North West
      NA-157 KL Valdez Cordova County East group
      NA-158 KL Kenai - Cook Inlet group
      NA-159 VY0 Nunavut (King George Islands) group
      NA-160 HR Cortes/Atlantida/Colon Department group
      NA-161 KL Skagway-Yakutat County group
      NA-162 XE2 Baja California State North West group
      NA-163 XE2 Baja California State East group
      NA-164 XE2 Baja California Sur State North West group
      NA-165 XE2 Baja California Sur State North East group
      NA-166 XE2 Sonora State South group
      NA-167 XE2 Sonora State North group
      NA-168 W5 LA State South East group
      NA-169 W7 WA State West group
      NA-170 HP San Blas Province group
      NA-171 XE2 Sinaloa State group
      NA-172 KL North Slope County North group
      NA-173 VY0 Nunavut (Hudson Bay - QC Coast) South grp
      NA-174 VY0 Nunavut (Foxe Basin) group
      NA-175 VY0 Nunavut (Kitikmeot Region) West Centre grp
      NA-176 VE2 QC Province (St Lawrence Gulf) Centre grp
      NA-177 VE2 QC Province (Gaspe Peninsula) group
      NA-178 W6 CA State Centre (Sonoma to Santa Cruz) grp
      NA-179 XE2 Guadalupe Island
      NA-180 V3 Stann Creek/Toledo District group
      NA-181 VE7 BC Province (Estevan Group)
      NA-182 VE8 NWT (Inuvik Region) East group
      NA-183 XE3 Guerrero State group
      NA-184 W6 CA State North group
      NA-185 VY0 Nunavut (Keewatin Region) group
      NA-186 VY0 Nunavut (Hudson Bay - Manitoba Coast) grp
      NA-187 W6 CA State Centre (Monterey etc) group
      NA-188 XE3 Oaxaca State group
      NA-189 XE1 Nayarit/Jalisco State group
      NA-190 YS El Salvador group
      NA-191 TI7 Guanacaste Province group
      NA-192 VE8 NWT (Inuvik Region) West group
      NA-193 VY1 Yukon Territory group
      NA-194 VO2 NFLD Province (Labrador) North group
      NA-195 VY0 Nunavut (Hudson Bay - QC Coast) Centre grp
      NA-196 VY0 Nunavut (Belcher Islands) group
      NA-197 KL Kenai Peninsula County group
      NA-198 VO1 Newfoundland's Coastal Islands
      NA-199 FS St Martin's Coastal Islands
      NA-200 XE3 Quintana Roo State South group
      NA-201 CO7 Ciego De Avila/Camaguey Province South grp
      NA-202 HP Colon/Veraguas North Province group
      NA-203 HP Los Santos/Herrera/Cocle Province group
      NA-204 CO5,6 Matanzas to Sancti Spiritus Province group
      NA-205 VO2 NFLD Province (Labrador) Centre group
      NA-206 KL Barren Islands
      NA-207 VY0 Nunavut (Hudson Bay - ONT Coast) South grp
      NA-208 VY0 Nunavut (Kitikmeot Region) East group
      NA-209 YN Caribbean Sea Coast South group
      NA-210 KL Nome County Centre group
      NA-211 W7 Oregon State group
      NA-212 YN Pacific Ocean Coast group
      NA-213 W4 Alabama State group
      NA-214 KL Nome County South group
      NA-215 KL Northwest Arctic County group
      NA-216 KL Northern Alaska Peninsula West group
      NA-217 W1 New Hampshire Group
      NA-218 CO8 Las Tunas/Holguin/Santiago de Cuba Province Group
      NA-219  C6A Bahamas Cay Sal Banks
      NA-220 OX Greenland's Coastal Islands South West
      NA-221 XE1 Veracruz State North Group





__POŁUDNIOWA AMERYKA__

      SA-001 CE0 Easter Island
      SA-002 VP8 Falkland Islands
      SA-003 PY0F Fernando De Noronha Archipelago
      SA-004 HC8 Galapagos Islands
      SA-005 CE0 Juan Fernandez Archipelago
      SA-006 PJ1,2,4,9 Bonaire & Curacao Islands
      SA-007 HK0 Malpelo Island
      SA-008 LU,CE8 Tierra Del Fuego
      SA-009 9Y Tobago Island
      SA-010 PY0T Trindade & Martin Vaz Islands
      SA-011 9Y Trinidad Island
      SA-012 YV7 Nueva Esparta State group
      SA-013 CE0 San Felix & San Ambrosio Islands
      SA-014 PY0S St Peter & St Paul Rocks
      SA-015 YV5 Los Monjes Archipelago
      SA-016 PR8 Maranhao State Centre group
      SA-017 HK5 Cauca/Valle Division group
      SA-018 CE7 Los Lagos Province South group
      SA-019 PY6 Abrolhos Archipelago
      SA-020 FY French Guiana group
      SA-021 LU Buenos Aires (Bahia Blanca) Province group
      SA-022 LU Buenos Aires (Bahia Anegada) Province group
      SA-023 PY6 Bahia State North group
      SA-024 PY2 Sao Paulo State West group
      SA-025 PS8 Piaui State group
      SA-026 PP5 Santa Catarina State Centre group
      SA-027 PP5 Santa Catarina State North group
      SA-028 PY2 Sao Paulo State East group
      SA-029 PY1 Rio De Janeiro State West group
      SA-030 CX San Jose/Montevideo/Canelones Department
      SA-031 CE8 Wollaston Islands
      SA-032 CE8 Magallanes & Antartica Chilena Prov North
      SA-033 HC4 Manabi Province group
      SA-034 HC2,3 Guayas/El Oro Province group
      SA-035 YV5 Los Roques Islands
      SA-036 P4 Aruba Island
      SA-037 YV5 Blanquilla group
      SA-038 PY0R Atol Das Rocas
      SA-039 CX Maldonado/Rocha Department group
      SA-040 HK1 Bolivar/Atlantico Division group
      SA-041 PR8 Maranhao State West group
      SA-042 PY8 Para State West group
      SA-043 CE7 Aisen Province North group
      SA-044 YV5 La Tortuga Island
      SA-045 PQ8 Amapa State group
      SA-046 PY7 Pernambuco State group
      SA-047 PY5 Parana State group
      SA-048 YV7 Sucre State East group
      SA-049 LU Tierra Del Fuego's Coastal Islands
      SA-050 CE8,9 Tierra Del Fuego's Coastal Islands
      SA-051 YV5 Las Aves Islands
      SA-052 OA4 Lima Department group
      SA-053 CE7 Aisen Province South group
      SA-054 YV5 Orchila Island
      SA-055 LU Buenos Aires (Delta Del Parana) Province
      SA-056 HC4 Esmeraldas Province group
      SA-057 CX Colonia Department group
      SA-058 YV4,5 Carabobo/Aragua/DF/Miranda State group
      SA-059 YV5 Los Testigos group
      SA-060 PY8 Para State East group
      SA-061 CE6 La Araucania Prov/Los Lagos Prov North grp
      SA-062 PY6 Bahia State South group
      SA-063 YV8 Monagas/Delta Amacuro State group
      SA-064 CE7 Aisen Province Centre group
      SA-065 LU Chubut Province South group
      SA-066 YV1 Zulia State group
      SA-067 PP1 Espirito Santo State group
      SA-068 8R Guyana group
      SA-069 CE1 Antofagasta Province group
      SA-070 CE5 Bio-Bio Province group
      SA-071 PY2 Sao Paulo State Centre group
      SA-072 PR8 Maranhao State East group
      SA-073 OA5 Ica Department group
      SA-074 OA3 Ancash Department group
      SA-075 OA2 La Libertad Department group
      SA-076 OA1 Tumbes/Piura/Lambayeque Department group
      SA-077 PY1 Rio De Janeiro State East group
      SA-078 HK1 Cordoba/Sucre Division group
      SA-079 PY1 Rio De Janeiro State Centre group
      SA-080 PY6 Bahia State Centre group
      SA-081 HK8 Narino Division group
      SA-082 HK2 Magdalena/Guajira Division group
      SA-083 CE0 Salas y Gomez Island
      SA-084 HK4 Choco Division South group
      SA-085 CE1 Atacama Province group
      SA-086 CE2 Coquimbo/Valparaiso Province group
      SA-087 LU Santa Cruz Province North group
      SA-088 PY Santa Catarina State South group
      SA-089 YV1 Falcon State group
      SA-090 YV5-7 Anzoategui State / Sucre State West group
      SA-091 CE8 Magallanes Province group (Chile)
Czas
Nasze osiągnięcia


zobacz >>

Callbook
Szukaj w Polskim CallBooku


Galeria











przejdź do galerii

Sonda
Na jakim paśmie najczęściej pracujesz ?
1.8 MHz
3.5 MHz
7 MHz
10 MHz
14 MHz
18 MHz
21 MHz
24 MHz
28 MHz
50 MHz
144 MHz
430 MHz
1.2 GHz
2.3 GHz

Propagacja

Solar X-rays
from n3kl.org

Tropo na dziś


Dodaj stronę

Do ulubionych

Jako startową

© 2004 by SP6-11011  All right reserved